Tule käymään tai ota yhteyttä!

Espoon Lukitus Oy

Y-tunnus 0100447-6
Puh. (09) 801 7173
info@espoonlukitus.fi

Käyntiosoite:
Luostarinportti 2
02400 Kirkkonummi

Aukioloajat:
Ma-To 8.00-16.00
Pe 8.00-15.00

Avaa google maps
 

Lukituspalveluiden asiantuntijat

Tomi Alanne
Toimitusjohtaja, TVEAT, Turvallisuusjärjestelmien suunnittelija, lukitus, oviautomatiikka, turvajärjestelmät
tomi.alanne@espoonlukitus.fi

Pirita Alanne
Lukitus, turvajärjestelmät
pirita.alanne@espoonlukitus.fi

Pinja Alanne
Turvallisuusjärjestelmien suunnittelija, lukitus, turvajärjestelmät, markkinointi
pinja.alanne@espoonlukitus.fi

Petri Ruuskanen
Lukitus, oviautomatiikka
Puh: 044 973 1961
petri.ruuskanen@espoonlukitus.fi

Petri Kiuru
Myymälä, laskutus
Puh: 041 319 7099
petri.kiuru@espoonlukitus.fi

Sami Lattu
Lukitus, turvajärjestelmät
sami.lattu@espoonlukitus.fi

Lee Ounjai
Lukitus, turvajärjestelmät

 

Laskut

Laskutusosoitteet:
info@espoonlukitus.fi

Verkkolaskuosoite:
003701004476

Verkkolaskun välittäjän tunnus:
ITELFIHH

Yhdeydenotto

  • Kenttä on validointitarkoituksiin ja tulee jättää koskemattomaksi.